Geen producten
Prijzen zijn incl. btw
Geen producten
Prijzen zijn incl. btw
HON02854259
Ja
Honeywell Triplex filter FF60 bestaande uiteen wasbare voorfilter, een fijnfilter en een actief koolfilter.
Inbegrepen in het pakket:
De Honeywell Triplex filter zuivert het water door een samenwerking van drie filters.
De wasbare voorfilter en de tweede filter, de fijnfilter, houden de niet opgeloste vuildeeltjes tegen. De actieve koolfilter van de Honeywell triplex verwijdert onaangename geuren en smaken, verwijdert pesticiden, insecticiden en gechloreerde oplosmiddelen. De fijnfilter verhindert het vermengen van het water met deeltjes zoals roest of zand.
De Triplex filter kan perfect toegepast worden bij de behandeling en zuivering van regenwater.
Het water stroomt door de Honeywell Triplex en gaat langs de voorfilter en de fijnfilter. De vuildeeltjes die zich in het water bevinden, blijven op het oppervlak van de filterzeef kleven.
Daarna stroomt het water door de actieve koolfilter van de Triplex filter die onaangename smaken en geuren, pesticiden en insecticiden verwijdert.
De fabrikant raadt aan om de fijnfilter en de actieve koolfilter van de Honeywell Triplex filter FF60 elke 6 maand te verwisselen om zo een goede werking en zuivering te verzekeren.
Installatievoorschriften van de Honeywell Triplex filter: